Szanowni Państwo,
Poniżej przedstawiamy wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz podopiecznych placówek opiekuńczo – wychowawczych z terenu powiatu kazimierskiego pt. ”Wszyscy mamy prawo do godnego życia”. Do konkursu zgłoszono łącznie 92 prace plastyczne, w tym 21 prac w kategorii I, 52 prace w kategorii II, 11 prac w kategorii III oraz 8 prac w Kategorii IV. O wynikach konkursu i zasadach odbioru nagród poinformujemy poszczególne szkoły/placówki.
Zwycięzcom i wyróżnionym GRATULUJEMY!
kategoria I | Uczniowie klas I –III Szkoły Podstawowej, w tym specjalnej. | |||
Miejsce | Imię i nazwisko uczestnika | Nazwa szkoły/placówki | Imię i nazwisko opiekuna | |
I | Bartosz Bartyzel | Samorządowa Szkoła Podstawowa w Dobiesławicach | p. Anna Macheta | |
II | Marcelina Wójcik | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Topoli | p. Katarzyna Łudzik | |
III | Patrycja Haruza | Samorządowa Szkoła Podstawowa w Dobiesławicach | p. Anna Macheta | |
wyróżnienie | Julia Pińkowska | Szkoła Podstawowa w ZPSWR w Cudzynowicach | p. Milena Przybylska | |
wyróżnienie | Julia Góra | Samorządowa Szkoła Podstawowa w Dobiesławicach | p. Anna Macheta | |
wyróżnienie | Maja Stalmach | Samorządowa Szkoła Podstawowa w Dobiesławicach | p. Anna Macheta | |
wyróżnienie | Justyna Dworak | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Topoli | p. Katarzyna Łudzik | |
wyróżnienie | Karol Józefczyk | Samorządowa Szkoła Podstawowa w Dobiesławicach | p. Anna Macheta | |
kategoria II | Uczniowie klas IV-VIII Szkoły Podstawowej, w tym specjalnej | |||
Miejsce | Imię i nazwisko uczestnika | Nazwa szkoły/placówki | Imię i nazwisko opiekuna | |
I | Bartosz Wojciechowski | Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Kazimierzy Wielkiej | p. Katarzyna Erbel | |
II | Oliwia Zych | Szkoła Podstawowa w ZPSWR w Cudzynowicach | p. Edyta Miałkowska – Wilk | |
III | Katarzyna Tańcula | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Topoli | p. Katarzyna Łudzik | |
wyróżnienie | Julia Bęben | Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Ks. Andrzeja Biernackiego w Wielgusie | p. Agnieszka Maj | |
wyróżnienie | Andżelika Starzyńska | Regionalna Placówka Opiekuńczo – Terapeutyczna w Kazimierzy Wielkiej | p. Barbara Paś,
p. Marcin Galwas, p. Małgorzata Jajeśniak |
|
wyróżnienie | Anna Klisiewicz | Szkoła Podstawowa w ZPSWR w Cudzynowicach | p. Dorota Noszczyk | |
wyróżnienie | Victoria Radziszewska | Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Kazimierzy Wielkiej | p. Katarzyna Erbel | |
wyróżnienie | Mateusz Niedbała | Szkoła Twórcza z Oddziałami Przedszkolnymi „Szkoła Twórcza” w Cudzynowicach | p. Anna Michno | |
wyróżnienie | Adrian Maderak | Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Kazimierzy Wielkiej | p. Katarzyna Erbel | |
wyróżnienie | Weronika Bujak | Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Ks. Andrzeja Biernackiego w Wielgusie | p. Agnieszka Maj | |
wyróżnienie | Michał Kapa | Szkoła Podstawowa w ZPSWR w Cudzynowicach | p. Dorota Noszczyk | |
wyróżnienie | Wiktoria Adamczyk | Szkoła Podstawowa w ZPSWR w Cudzynowicach | p. Katarzyna Krawczyk | |
wyróżnienie | Klaudia Widłak | Szkoła Podstawowa w ZPSWR w Cudzynowicach | p. Magdalena Szmigiel | |
wyróżnienie | Gabriela Warszawa | Szkoła Podstawowa w ZPSWR w Cudzynowicach | p. Agata Polit | |
kategoria III | Uczniowie szkół ponadpodstawowych, w tym szkół przysposabiających do pracy | |||
Miejsce | Imię i nazwisko uczestnika | Nazwa szkoły/placówki | Imię i nazwisko opiekuna | |
I | Klaudia Makuła | Szkoła Branżowa I stopnia w Cudzynowicach | p. Dorota Noszczyk | |
II | Damian Marzec | Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Cudzynowicach | p. Małgorzata Pawlik | |
III | Ewelina Szczerba | Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Cudzynowicach | p. Małgorzata Pawlik | |
wyróżnienie | Magdalena Kaczmarska | Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Cudzynowicach | p. Małgorzata Pawlik | |
wyróżnienie | Marta Grochowska | Regionalna Placówka Opiekuńczo – Terapeutyczna w Kazimierzy Wielkiej | p. Barbara Paś,
p. Marcin Galwas, p. Małgorzata Jajeśniak |
|
wyróżnienie | Klaudia Kowalska | Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Cudzynowicach |
p. Zofia Dębska |
|
wyróżnienie | Katarzyna Pozierak | Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Cudzynowicach | p. Małgorzata Pawlik | |
wyróżnienie | Anna Banaszek | Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Cudzynowicach | p. Zofia Dębska | |
kategoria IV | Dorośli podopieczni placówek opiekuńczo –wychowawczych | |||
Miejsce | Imię i nazwisko uczestnika | Nazwa szkoły/placówki | Imię i nazwisko opiekuna | |
I | Barbara Węgrzyńska | Dom Pomocy Społecznej w Bejscach | p. Małgorzata Kowalska | |
II | Marcin Stępień | Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kazimierzy Wielkiej | p. Natalia Gruszka | |
III | Ewa Gołdyn | Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kazimierzy Wielkiej | p. Iwona Górska | |
wyróżnienie | Robert Stępień | Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kazimierzy Wielkiej | p. Beata Kapturska | |
wyróżnienie | Bartłomiej Trojanowski | Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kazimierzy Wielkiej | p. Iwona Górska | |
wyróżnienie | Aleksandra Krzemińska | Dom Pomocy Społecznej w Bejscach | p. Małgorzata Kowalska | |
wyróżnienie | Dorota Wojtaś | Dom Pomocy Społecznej w Bejscach | p. Małgorzata Kowalska | |
wyróżnienie | Patrycja Kober | Dom Pomocy Społecznej w Bejscach | p. Małgorzata Kowalska |